برند آمریکایی مارک جاکوبز | Marc Jacobs

Marc Jacobs

برند آمریکایی مارک جاکوبز | Marc Jacobs

برند آمریکایی مارک جاکوبز

American brand Marc Jacobs Marc Jacobs

تاریخچه برند آمریکایی مارک جاکوبز

مارک جیکوبز (Marc Jacobs) در آوریل ۱۹۶۳ در خانواده‌ای یهودی در نیویورک به دنیا آمد. وقتی هفت ساله بود پدرش را از دست داد و مادرش که دچار اختلالات روانی بود مراقبتی از بچه های خود نمی کرد و او نزد مادربزرگ خود زندگی کرد. او در ۱۵ سالگی در یک بوتیک در نیویورک که لباس های آوانگارد طراحی و تولید می‌کرد مشغول به کار شد. او پس از پایان مدرسه در کالج پارسونز که از معروف‌ترین کالج های مد و فشن در آمریکا و جهان است ادامه تحصیل داد و در حین تحصیل ژاکت های دستباف طراحی و تولید می کرد.

برند آمریکایی مارک جاکوبز

افتخارات

در سال ۱۹۸۴ زمانی که در پارسونز دانشجو بود جایزه پری الیس و جایزه بهترین دانشجوی دیزاین سال را از ان خود کرد. در سال ۱۹۸۶ مارک جیکوبز اولین دیزاین خود را با برند شخصی خود یعنی جیکوبز دافی دیزاین انجام داد و دو سال بعد خط تولید لباس های زنانه را راه اندازای کرد. او در سال ۱۹۹۱ زمانی که ۲۸ ساله بود جایزه CFDA را که مهم ترین جایزه طراحی مد جهان است دریافت کرد. او جوان ترین طراحی بود که این جایزه را به دست آورده است. در سال ۱۹۹۷ او به عنوان طراح اصلی لوییس ویتون انتخاب شد.

Marc Jacobs

به طور قطع مارک جیکوبز  از بهترین طراحان مد و فشن تاثیرگذار در دنیاست. این طراح مطرح، تمامی عناوین رویایی دنیای مد و فشن را یک تنه از آن خود کرده است. برند لوکس مارک جیکوبز محصولات متنوعی مانند ، کیف، کفش، لباس های مردانه و زنانه و … دارد که جزو یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای کیف در جهان است. محصولات این برند لوکس دوخت بی نظیر و کیفیت بالایی دارند، البته برای خرید آن باید پول زیادی نیز بپردازید.

Jewelry Marc Jacobs

تولید اولین عطر

در بهار ۲۰۰۱ او دومین خط تولید لباس های خود یعنی مارک توسط مارک جیکوبز را معرفی کرد که ارزش این برند در سال ۲۰۰۵ حدود ۵۰ میلیون یورو تخمین زده شد. یک سال بعد در سال ۲۰۰۶ او خط تولید عطر که با قیمتی مناسب عرضه می شدند راه اندازی کرد. محبوبیت وی همچنان رو به افزایش بود تا این که در سال ۲۰۰۷ مستندی با نام مارک جیکوبز و لویی ویتون درباره زندگی و آثار او ساخته شد. او در سال ۲۰۱۳ لویی ویتون را ترک کرد تا روی برند شخصی خود تمرکز کند..

 

Marc Jacobs small ten ounce perfumes

سبک مارک جیکوبز سبکی منحصر به فرد و استثنایی است. در لباس های وی نمی توان به دنبال جذابیت های ظاهری و نفسانی بود. او سعی می کند کنجکاوی مخاطب را برانگیزد و به تخیلات آن ها قوت ببخشد. سبک وی پیشرو است و سلبریتی های خاصی مشتری همیشگی او هستند. او جوایز متعددی در زمینه طراحی لباس کسب کرده است و برند وی با موفقیت به کار خود ادامه می دهد و در بسیاری از شهرهای جهان دارای شعبه است.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها