پاسخ: شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.
در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
برای تغییر ایمیل یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@bperfume.ir ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجددا با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

سایقا اینگونه بود که هکرها با ساخت صفحه پرداخت جعلی و برداشتن اطلاعات حساب شما، نسبت به برداشت از آن اقدام می کردند. خوشبختانه با اقدامات اخیر بانک ها و فعالسازی رمز دوم پویا، راه برای سو استفاده سودجویان از صفحات پرداخت اینترنتی بسته شده است.

با این حال نکات دیگری هم برای اطمینان از سالم بودن صفحه پرداخت سایت ها وجود دارد که اطلاع از آن ها خالی از لطف نیست: اولین و مهمترین آنها بررسی لینک صفحه پرداخت است. حتما حتما هنگامی که وارد صفحه پرداخت می شوید دقت داشته باشید که آدرس اینترنتی آن با https:// شروع شود. این آدرس یک پروتکل امن و رمز گذاری شده برای انتقال اطلاعات در بستر وب است. دوم نشانی سایت است که مربوط به یکی از درگاه های شناخته شده و مورد اعتماد مانند شاپرک، ملت، زرین پال و… باشد.

بله، پس از انتخاب کالاهای موردنظر و اضافه کردن آنها به سبد خرید، ثبت سفارش در 4 مرحله تکمیل خواهد شد: 1) ورود به سایت و یا ثبت نام در آن، 2) اطلاعات ارسال سفارش، 3) بازبینی سفارش و 4) اطلاعات پرداخت.
در مرحله اطلاعات ارسال سفارش و بخش ” انتخاب آدرس”، شما می‌توانید با انتخاب گزینه “افزودن آدرس جدید” آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد کنید. توجه داشته باشید که اگر مبلغ سفارش را اینترنتی پرداخت کنید، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

کارشناسان تولید محتوای bperfume تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی محصولات دارید. می‌‏توانید از ابزارهای ایجاد شده برای این منظور از قبیل مقایسه پهلو به پهلو و تب مشخصات در صفحه محصول استفاده کنید. همچنین نقدها و نظرهای کاربران، با دیدگاه بی‏طرفانه در سایت نمایش داده می شود، که مطالعه آنها می‏‌تواند در انتخاب کالا به شما کمک کند.

اگر پس از طی مراحل بالا باز هم پاسخ سوال های خود را نگرفتید، می توانید از صفحه تماس با ما، اطلاعات تماس با مجموعه را برداشته و تماس بگیرید، تا کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی شما را راهنمایی کنند.

کالاهای دارای قیمت که در سایت bperfume با وضعیت “موجود” مشخص شده، در انبار موجود و قابل سفارش گذاری هستند. بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست و سفارش در سریع‏‌ترین زمان ممکن پردازش و تحویل خواهد شد.

در مواردی که موجودی کالا به پایان برسد، وضعیت کالا به “ناموجود” تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما