25 کالا

برند عطر ادکلن رالف لورن پولو-Ralph Lauren polo اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن آمریکایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از ۷۰ عدد عطر و ادکلن با برندد رالف لورن | Ralph Lauren  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .

کمپانی از سال 1967 شروع به کار نموده  و از سال 1978 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است که به دلیل خط تولیدد معروفش به نام Polo (پولو) در زمینه لباس، زیورآلات و دکوراسیون منزل شناخته شده است عطر و ادکلن های این کمپانی اکثرا مردانه است.

عطر رالف لوران-ادکلن پولو-Ralph Lauren-polo در سال 1939 در Ralph Lifshitz آمریکا متولد شد. وی در رشته هنر و طراحی مد در نیویورک و در رشته بیزینس در منهتن بطور شبانه به تحصیل می پرداخت و روزها در تولیدی کروات مشغول بکار بود.

تجربه او در تولیدی کروات وی را بر این داشت که خود برندی افتتاح کند و تولید کروات را توسعه دهد، تا اینکه در سال 1967 برند Polo و Ralph Lauren را تاسیس کرد.برند رالف لورن در سال 1967 با خط تولید پوشاک آقایان فعالیت خود را آغاز کرد و کمی پس از آن توانست بوتیکی را در بورلی هیلز (Beverly Hills ) تاسیس کند.

در همان سال بود که شروع به فعالیت در زمینه ی مد و طراحی لباس بانوان و همچنین پوشاک رسمی و غیر رسمی کرد.لباس و عطرهای این برند منعکس کننده سبک کلاسیک زندگی امریکایی می باشد. وی در سال 1978 با عطر Polo وارد دنیای عطر و ادکلن تحت لیسانس واحد عطر و ادکلن سازیی L’Oreal شد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها