برند سوئیسی دیویدوف | Davidoff

Davidoff

برند سوئیسی دیویدوف | Davidoff

برند سوئیسی دیویدوف

 

برند سوئیسی دیویدوف

موسس سوئیسی – اوکراینی کمپانی Davidoff در سال 1906 در کیف اوکراین متولد شد. وی به همراه خانواده اش در سال 1911 بهه سوئیس مهاجرت کرد و در سال 1912 اولین مغازه تنباکو را راه اندازی نمود.Zino Davidoff Group نام تجاری Zino Davidoff SA است یک تجارت خانوادگی سوئیسی است که در سال 1980 از شرکت تولید دخانیات Davidoff خارج شد. این گروه منحصرا در بخش کالاهای لوکس غیر دخانیات فعال است و یک طیف وسیعی از محصولات مجلل.

Zino Davidoff

تولید عطر برند سوئیسی دیویدوف

اولین عطر Davidoff در سال 1984 به بازار عرضه شد. در سال 1988 ، مشهورترین عطر مارک ،  ، به بازار عرضه شد. این بو توسط Pierre Bourdon [17] ایجاد شد و یکی از اولین عطرهای مردانه بود که در آبزیان پیشگام شد و رایحه ای تازه و مردانه ارائه داد.

Davidoff Cool Water

Davidoff در سال 2005 ، مجوزهای محصولات لوکس لوکس (مانند کالاهای چرمی ، وسایل نوشتاری و کراوات) از شرکای مجوز سابق پس گرفته شد. گروه زینو دیویدوف شروع به توسعه و تجارت مستقیم این محصولات لوازم جانبی مد با نام تجاری DAVIDOFF کرد و دوباره مجموعه ساعتهای جدیدی را به آن اضافه کرد. این اولین مجموعه داخلی در نمایشگاه BaselWorld Fair در سال 2008 با نام “بسیار زینو” ارائه شد. [22] [23] از سال 2008 ، Davidoff سه مجموعه ساعت مختلف را به بازار عرضه کرده است. [24] [25] در سال 2013 ، Davidoff مجموعه خود را از ساعتهای لوکس و لوازم جانبی در انگلستان راه اندازی کرد که توسط Nuval توزیع شد. [26]

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها